نتایج جستجو برای عبارت :

چهار لپ‌تاپ برتر در تابستان امسال

در راستای آشنایی کودکان با سبک زندگی قرآنی و با توجه به اهمیت غنی­سازی صحیح اوقات فراغت دانش آموزان در تابستان، موسسه فرهنگی هنری قرآنی ثقلین در نظر دارد طرح آموزشکده قرآنی خود را با محوریت کلاس­های آموزش قرآن در تابستان امسال برگزار نماید.
ادامه مطلب
امسال میخوام واس ماه محرم یه کار خیری کنم
خوب مقصد اول آمریکا 
سوالتون اینه که بریم امریکا چکار؟!
اره دیگ بریم کاخ سفید
کاخ سفید چکار کنیم‌؟!
خوب دیگ مخ برتر وارد میشود میریم امریکا کاخ سفیدو میکنیم حسینه هر کدومتون هم یه کاری به عهده بگیرید یکی ساندیس بده یکی کیک یکی هم ...

تا هوش برتری دیگ خدا یار و نگهدارتان
لاک آبی اسمانی زده ام و با زرد گوشه انگشت اشاره چپم خورشید کشیده ام. بدم نمی اید وسط این پاییز مزخرف حس کنم خورشیدی هم وجود دارد و تابستان روزی خواهد امد! و به قول همینگوی:خورشید باز طلوع خواهد کرد. 
از پنج شنبه کذایی پیش، هنوز ترس مرگ توی تنم مانده. با فکر اینکه ایا تابستان امسال را میبینم یا چی، قلبم فشرده میشود و چشمانم پر از اشک. روزی از شدت این ترس خودکشی میکنم. هیچ بعید نیست. کدام احمقی گفته ما هفتاد سال عمر میکنیم؟ به سامان قسم که دور نیس
مشاوره درست هنگام خریدوفروش لپ‌تاپ تأثیر
زیادی در معامله‌ای که انجام می‌دهیم دارد. قیمت، کاربری، وزن و کیفیت چهار
معیار مهم برای خرید یک لپ‌تاپ هستند. همان معیارهایی که هنگام خرید اهمیت
پیدا می‌کنند، زمان فروش لپ‌تاپ نیز باعث می‌شود که در بازار دست‌دوم با
کاهش قیمت کمتری روبرو شود.
ما مروری بر برندهای مشهور لپ‌تاپ داشتیم تا برای پیدا کردن مدل موردنیاز
راهنمایی ارائه دهیم. اگر دنبال بهترین لپ‌تاپ می‌گردید که با نیازهایتان
هم م
بنام خداوند قادر ز هیچ
خداوند فکر و خداوند ایج 
خداوند افراد ایجی تبار 
هنر با هنرمند گرددبسیج
با سلام به همه کسانی که زادگاه خودشان و یا پدرانشان ایج بوده و این افتخار بزرگی است که منسوب به ایج باشیم و این وب لاگ اختصاص دارد به هنرمندان ایج اعم از :
شاعران 
بازیگران 
ورزشکاران 
خطاطان
نویسندگان 
ایده های برتر 
مدال آوران 
حافظان 
متفکران 
اندیشمندان 
دانشجویان برتر 
دانش آموختگان برتر 
مدرسان برتر 
صنف های برتر 
مشاغل برتر 
خیرین 
و.....
همایش میان ترم کلاسهای ترم تابستان (21کلاس )موسسه قرآنی شیفتگان وحی با حضور اساتید وقرآن پژوهان عزیز 
زمان :روز سه شنبه 98/6/5ساعت 9الی 10 
از عناوین مهم این برنامه 
1-سخنرانی مدیریت محترم موسسه 
2- هدیه به قید قرعه به دو تن از قرآن پزوهان از هر کلاس 
3-معرفی نماینده برتر 
امسال با شیوع ویروس کرونا و قرنطینه های اجباری، شاهد تمیز شدن آسمان و کم شدن آلودگی هوا بودیم. گزارشات هواشناسی نیز گواه این مسئله است. اما دانشمندان معتقدند این قرنطینه ها تاثیری بر خنک شدن آب و هوا نداشته است، زیرا که حل شدن مشکل گرمایش زمین نیاز به اقدامات اصولی و برنامه ریزی شده است. گزارشات و تحقیقات دانشمندان نشان می دهد که به احتمال زیاد تابستان 2020 گرمترین تابستان سالهای اخیر باشد.
از ژانویه تا به اکنون گرمای بی سابقه از قطب جنوب و گر
پاییز هم دوباره آمد یک شب خوابیدم دم صبح سردم شد بلند شدم پنجره را بستم دوباره خوابیدم صبح که بیرون خانه بودم بادی وزید در مقابلش ایستادم و شالم را گرفتم که باد نبرد غروب هم دلم تنگ شد و تا وقت خواب برسد صد صفحه ای کتاب خواندم و ول گشتم شب هم که خوابیدم به جای بغل کردن پتو آن را رویم کشیدم پاییز همیشه برای من اینگونه می آید و من از ابتدایش مدام دنبال این هستم که ببینم کی باران میآید انگار باران معجزه ی پاییز است برای من! همانطور که دیدن دریا معج
شهریور ماه امسال ۲ هزار و ۸۵۵  واحد مسکونی در تهران معامله شد. قیمت خرید مسکن و  تعداد معاملات می گوید  میانگین سهم هر واحد، کمی بیش از یک میلیارد تومان است.

باور این خبر شاید کمی دشوار باشد اما گردش مالی مسکن در شهریور امسال نشان می‌دهد که قیمت خرید مسکن در تهران به طور میانگین یک میلیارد و 30 میلیون تومان است یعنی برای خرید یک واحد مسکونی همین میزان پول لازم دارید.
به گزارش مجله دلتا با افت چشمگیر تعداد معاملات مسکن در چند سال گذشته، در م
 مدیر شرکت توزیع نیروی برق شهرستان زرند در جمع خبرنگاران :
تابستان امسال مشکل قطعی برق در زرند نخواهیم داشت
صبح امروز 17 تیر ماه، احسان قاسمیان در نشست خبری با اصحاب رسانه اعلام کرد: انشالله تابستان امسال دچار قطعی برق در شهرستان نخواهیم شد.
به گزارش خبرنگار ندای زرند ، وی با بیان اینکه تا کنون 56 هزار اشتراک در شهرستان زرند به ثبت رسیده است گفت: از این پنجاه شش هزار اشتراک 85 درصد مربوط به مشترکین خانگیست و مابقی مربوط به بخش‌های کشاورزی، صنع
اس ام اس تبریک آغاز فصل تابستان
اس ام اس عاشقانه شروع فصل تابستان
تابستان یعنی همه چیز به بلوغ رسیده است
تابستان یعنی فراغت به حد اعلی خواهد رسید
تابستان یعنی برای پاییز و زمستان آماده شدن
تابستان یعنی با تو بودن بی حد و حصر
 متن شروع تابستان
تابستون تابستون
هوا گرمه بی بارون
پنجره رو باز کنید
هوای خوب رو مهمون کنید
محبت و تقسیم کنید
جشن آغاز تابستان
تابستان
یعنی گرمایی که بین خانواده‌هاست و شادی و نشاط در بین آن‌ها، تابستان
یعنی از سردی
مامان امسال بادوم کاشته بود و من هیج سالی توی عمرم به اندازه ی امسال بادوم زمینی نخوردم.
بادوم های خیلی درشت و قشنگ و خوش طعم.
فکر میکنم بابت این نعمتی که امسال داشتم از خدا تشکر نکرده بودم.
خدایا مرسی که اینقدر مهربونی و به ما امسال یه عالمه بادوم ِ خوشگل کادو دادی.

+به بادوم ها آب نمک می زنیم و بعد میذاریم داخل فر. کاملا مثل بادوم های بیرون میشه؛ حتی بهتر.
سلام
ثبت نام برنامه های شاد تابستان امسال اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شروع شد.
یکشنبه هر هفته کلاس های آموزی و سه شنبه هر هفته برنامه تفریحی برای کل تابستان فقط 135000 تومان
برای آگاهی دقیق تر از برنامه ها و ثبت نام با شماره
09171063200
تماس بگیرید
محل برگزاری کلاس ها هم شیراز خیابان زند هست
ساعت بازیهای امروز لیگ برتر از سایت بلاگ دانلود دریافت کنید.
برنامه بازی های لیگ برتر خلیج فارس
ارائه نتایج موجود امتحانات ورزشی لیگ های درونی و لیگ برتر لیگ برتر 19 00 لیگ اروپا یک چهارم 23 30 مطالب مرتبط با دو های. به همه حال بازی آزادی تهران و خودرو سازی گروه آزادی در هفته بیست و ششم لیگ برتر مقابل خودرو سازی تبریز یک بر خالی پیروز.
ادامه مطلب
اریک آبیدال از بازگشت نیمار به تیم فوتبال بارسلونا استقبال کرد و مدعی شد که سرمربی تیم نیز از چنین اتفاقی خوشحال خواهد شد.
نیمار تابستان سال 2017 از بارسلونا به پاری‌سن‌ژرمن پیوست و تابستان امسال با همه تلاش‌هایی که برای بازگشت به نوکمپ انجام داد، مجبور شد در پارک دو پرنس بماند. با این حال گمانه‌زنی‌ها درباره بازگشت احتمالی این مهاجم برزیلی به بارسلونا
ادامه مطلب
نشستم در دفتر روزنامه. زیر کولر. روی میزی که یک شیشه از فلان گیاهی که نمی‌دانم چیست رویش هست. موسم روی روزنامه‌ای‌ست که داستانی از من در آن چاپ شده. صدای کیبورد می‌آید. صدای یک موسیقی آرام از دور می‌آید. گاهی صدای بحث این و آن بر سر فلان خبر می‌آید. آدم‌های اینجا را کم و بیش می‌شناسم. برایشان نوشته‌ام. قبل‌ترها از دور با آنها مکاتبه داشته‌ام. یک کارت خبرنگاری جشنواره فیلم کودک و نوجوان الان توی کیفم هست. بوی سیگار می‌آید. بوی میوه. بوی عطر
خیلی بد است که برنامه ات را بنویسی اما نتوانی به آن عمل کنی. اعصابم خورد است از اینکه هر روز مینویسم اما نمیشود یک روز تمام و کمال آنچه راکه نوشتم انجام دهم . اینکه آدم برنامه ی روزش را بنویسد و یکسره با تنبلی هیچ کدام از آنها را انجام ندهد خیلی بد است . بد بد بد 
اما خب به غیراز کار های  انجام نشده  ای که خیلی  به خاطرشان به خودم غر میزنم و بیشتر به چشم می آید خییلی کار ها راا انجام دادم که فکرش را هم نمیکردم  همین وبلاگ نویسی را در خودم نمی دیدم
1. دشت لار
دشت لار که فاصله کمی با تهران دارد و در نزدیکی کوه لار قرار گرفته است و از پناهگاه های حیات وحش به شمار می رود.

2. جنگل ابر
جنگل ابر که از جمله جنگل های هیرکانی است، در نزدیکی شهر شاهرود قرار گرفته است که می توانید در آنجا اقیانوسی از ابر را در برابر چشمان خود مشاهده کنید.

3. دیلمان
طبیعت بکر و زیبای دیلمان در ارتفاعات استان گیلان و در نزدیکی سیاهکل قرار دارد. منطقه ای زیبا که می توانید لذت گردش در روستا و همنشینی با مردم با صفای روستای
چند سالیست نزدیک عید که میشد میگفتم ای خدا امسال هم دریغ از پارسالم... 
 امسال هم نشد... 
 وووو
هزاران گله و شکایت دیگه که این چیزی نیست که خوشحالم کنه...
 امسال ولی بدترین عید نوروزیه که دارم تجربه میکنم چون خواهرم نمیخنده... 

چون یه جای خالی بدجور تو ذوق میزنه... 
 چون امسال فهمیدم این آدمای دور و برمونه که به زندگیمون ارزش میده... 
 امسال عید دیدنی تنها جایی که میریم سر یه سنگ سرد و یخه که یه روزی برنامه ریز مسافرتا و گردشامون بود..‌. 
 امسال ع
‏سال ۹۲ 
آخ جون ایشالا امسال با « تدبیر » میتونم خونه میخرم
سال ۹۴
حالا خونه نشد اشکالی نداره ولی « امید » دارم امسال ماشین بخرم
سال ۹۵
امسال باید کارمو توسعه بدم تا از این وضعیت در بیام
سال ۹۶
 امسال باید حسابی کار کنم از گشنگی نمیرم
سال ۹۸ 
خدا کنه امسال برای امرار معاش به گدایی نیفتم
سال  ۱۴۰۰
به من بینوا کمک کنید
# تا 1400 با روحانی 
# روحانی مچکریم
بعدا نوشت 
سلام طاعات تون قبول 
خرما کیلویی 35000 تومن ؛ یه ( بسته / جعبه / کارتن ) خرمای مضافتی 2700
بهترین فصل برای اسباب کشی بیشتر افراد فصل تابستان را برای اسباب کشی انتخاب می کنند در مقاله زیر به بیان اینکه چرا بهترین فصل برای اسباب کشی تابستان است می پردازیم.  اسباب کشی راحت و بدون دردسر در روزهایی که از نظر جوی آب و هوای مناسبی داشته باشد برای هر کسی یک آرزو […] چرا بهترین فصل برای اسباب کشی تابستان است؟
منبع : سپند بار
فن‌دایک که امسال به عنوان بازیکن سال لیگ برتر انگلیس انتخاب شده می‌گوید قهرمانی چمپیونزلیگ می‌تواند به کسب قهرمانی‌های بیشتر توسط لیورپول منجر شود. فن‌دایک در این باره گفت:" لیورپول میدان را خالی نخواهد کرد. از ماه جولای همه چیز دوباره شروع می‌شود". ستاره خط دفاعی لیورپول در ادامه گفت:" ما سال آینده همه تلاش‌مان را خواهیم کرد تا هم در لیگ هم در چمپیونزلیگ قهرمان شویم و در عین حال برای فتح جامهای حذفی و اتحادیه هم تلاش خواهیم کرد. چیزی که
دیروز به اتفاق عموی عزیزم (مسعود) برای دیدن بازی شاهین بوشهر با سرخپوشان ماهدشت برای اولین بار برای تماشای بازی فوتبال از نزدیک به استادیوم ورزشی اکباتان تهران رفتم.خداروشکر بعد از 10 سال دوباره شاهین بوشهر به لیگ برتر راه یاقت و حس حال خوبی به ما داد.و اونجا پر از بوشهری هایی بود که مدت ها حتی توی خود بوشهر ندیده بودمشون! ان شا الله که امسال شاهین قهرمان لیگ بشه.
با فرا رسیدن فصل تابستان بسیاری از افراد برنامه‌های سفر خود را برنامه‌ریزی می‌کنند. یکی از مهم‌ترین عواملی که افراد را ترغیب به انتخاب یک مقصد برتر گردشگری می‌کند آب‌وهوای مناسب است. اگر قصد سفر در این فصل را دارید و هنوز مقصد خود را تعیین نکرده‌اید در ادامه‌ی این مقاله بهترین شهرها برای سفر در تابستان را معرفی خواهیم کرد.
ادامه مطلب
دانلود اهنگ سیزده بدره امسال وقته شوهره امسال چیزی که فراوونه دختر پسره امسال اهنگ قدیمی  جلال همتی بنام ۱۳ بدر سیزده بدره امسال وقت شوهره امسال
دانلود اهنگ سیزده بدره امسال وقته شوهره امسال 
عید اومد و باز سیزده بدر شد
سیزده بدر و سیزده بدر شد
غمهای گذشته دست به سر شد
سیزده بدر و سیزده بدر شد
باید که بری از خونه بیرون
گل تاج سر کوه و کمر شد
سیزده بدر و سیزده بدر شد
ادامه مطلب
امسال پنج سال شده ...داداش بزرگه الان پنج ساله  شهر نجف ،حرم آقا امام علی(ع) خادمه....
از این پنج سال ، چهار سال بعنوان مدیر کاروان بچه هایی بوده که با خلوص نیت تو این روزا ،روزی هشت ساعت سرپا می مونن تا امانت دار خوبی برای زائرایی باشن که از حرم حضرت علی (ع)رهسپار حرم پسرای ایشون میشن ....
امسال سه ساله که ریش قرمز هم داداش بزرگه رو همراهی میکنه ، هرسال بعد اینکه از کربلا حرکت میکردن و در محل اقامتشون مستقر میشدن تماس تصویری برقرار میشد برای خاطر ج
کلیت قضیه اینه که بعد از دغدغه‌ی کنکور که انقدر بزرگ بود به چیزای دیگه نمیشد فکر کرد، رابطه‌هام (بخصوص پدر) شدن دغدغه‌های بزرگ اون بازه... (البته بعد از مقدار خوبی استراحت!)

تیر 98: 
مشاوره با وحید و مذاکره با پدر درمورد برگشتن به خونه
دوتا کنسرت فوق العاده (ایهام و کلهر)
بدنم لوس شده :)) زیر فشار مجبورم می‌کنه برم زیر سرم!
اصفهان و مراقبه‌های به یاد موندنی...
چندتا تئاتر خوب (مرد بالشی - چهار دقیقه - همان چهار دقیقه ...)
چندتا مهمونی خوب :))))))) (کلا
جایی برای خودم نوشته بودم: بهار که از راه برسد قرار خواهم گرفت. آهنگ های بهاری گوش می دادم، تا بهار دلنشین آمده سوی چمن می خواندم و گوشه گوشه ی کتاب هایی که می خواندم، می نوشتم: من بهارم، تو زمین...

برنامه می ریختم که:امسال بیست کتاب می خوانم، امسال فیلم های بهتری می بینم، امسال زبان انگلیسی ام را کامل میکنم، امسال بیشتر می نویسم، امسال بهترخواهم بود، خوب تر، امسال تو را کمتر دوست خواهم داشت، امسال کمتر دلتنگت خواهم شد، امسال بهار که بیاید فرا
جایی برای خودم نوشته بودم: بهار که از راه برسد قرار خواهم گرفت. آهنگ های بهاری گوش می دادم، تا بهار دلنشین آمده سوی چمن می خواندم و گوشه گوشه ی کتاب هایی که می خواندم، می نوشتم: من بهارم، تو زمین...

برنامه می ریختم که:امسال بیست کتاب می خوانم، امسال فیلم های بهتری می بینم، امسال زبان انگلیسی ام را کامل میکنم، امسال بیشتر می نویسم، امسال بهترخواهم بود، خوب تر، امسال تو را کمتر دوست خواهم داشت، امسال کمتر دلتنگت خواهم شد، امسال بهار که بیاید فرا
مشتری برتر

در طول حدود سه دهه تولید وایت برد ثابت نمودیم که همواره برترین کیفیت را ارایه نموده ایم.

رضایت کاربران ما در این مدت عامل اصلی در بالا بردن کیفیت بوده است.از همه شما متشکریم.
مشتریان ما یقینا برتر از دیگران هستند......
بهار یکی از فصل های پرطرفدار بین ما آدم هاست. کسی به او بد و بیراه نمی گوید و همه او را سفت و محکم بغل می گیرند. بهار ساده نیست اصلا، پر زرق و برق است. انواع گل ها، انواع آب و هواها، انواع حشرات را در خود جای داده است.
امسال هم یک بهار دیگر به بهارهای عمرمان اضافه شد. اینکه چه درس هایی از بهار گرفتیم بماند برای خودمان. اما باید از خودمان بپرسیم، بهارهای بعدی را اگر دیدیم همینطور برخورد خواهیم کرد؟ بعضی هامان همینطور دمغ و سرد به او سلام خواهیم کرد
به نام خدا
توی این روزهای گرم داغ تابستان  هرروز خدا صبح به صبح از خواب بیدار میشم و با گفتن بسم الله الرحمن الرحیم روز و کار خودم را شروع میکنم
خلاصه بعد از مسواک زدن و مرتب کردن موهام و زدن ژل به موی سرم آماده رفتن به محل کارم میشم تا یک روز خوب را دوباره شروع کنم .
راستی این را یادم رفت بگم شغل من حراست  هستش حراست از مکان وسیله و وسایل کار دیگران در محل کار .
خلاصه باید این رابگم که شغل من به نوبه خودش یک شغل آبرو مند هست چرا چون همه به من و امس
امیدوارم امسال خدا به همتون سلامتی و تندرستی عیدی بده ....
امیدوارم امسال در کنار خونواده اتون شاد باشین....
امیدوارم امسال اونقدر اتفاق خوب بیفته که اتفاقات  بد پارسال در خاطرتون کمرنگ تر بشه......
سال نو مباااااااارک 
سال ۹۸گذشت ....کاش بشه بهش فکر نکنیم....
امیدوارم سال خوبی داشته باشین:)
رئیس ناپولی در گفتگو با اسکای گفت:" اگر یک مهاجم مناسب پیدا کنیم حاضریم برای جذب او از خود گذشتگی نشان بدهیم. در مورد کوالیارلا، کسانی که خواهان بازگشت او هستند دلیل‌شان علاقه و دلبستگی همیشگی بین اهالی ناپل است ولی خب همه می‌دانند او به خاطر چه مسائلی باشگاه را ترک کرد". دی‌لورنتیس در ادامه گفت:" من روز دوشنبه خبرهای خوبی درباره تابستان امسال به شما خواهم داد".
سال گذشته همین آذر خودمون وسطاش جایی بودم که احساس تنهایی میکردم حکایت همون در میان جمع و تنها بودنه!
خلاصه که از شدت تنهایی رو به فرار کردن میرفتم که !گوشی و درآوردم و یادداشت و باز کردم و نوشتم همونجا میون همون آدما هر چی که میحواستم اون لحظه باشه و نبود!
امسال طرفای شهریور ومهر وقت گوشی تکونی ی نگاه بهش انداختم و یه لبخند مسخره و پاکش کردم.!
خنده ام گرفته بود از حس و حال و عکس العمل آن موقع..
امسال ولی فرق داشت همه چی فرق داشت  انگاری تمام چیز
سلام به بیانی های عزیز!
عیدتون مبارک باشههه ایشالا امسال بهترین سال زندگی تون باشه^_^
خب خب امسال من سال رو با آبله مرغون شروع کردم و جای دشمنانتون خالی سوختم و درد کشیدم
حالا اشکال نداره ایشالا از این به بعدش رو میترکونم و حسابی درس می خونم
تمام چیزایی که قراره منو از درس دور کنه کنار گذاشتم 
فقط یه چیز بگم یخ نفر بود که گفتم فک میکنم عاشقش شدم
کشک بود از اون آدم متنفرم
حتی از خودم هم عصبانیم که بهش یه ذره رو دادم
خدا منو ببخشه چون دیگه تکرار نم
سرگرمی های بزرگانه در فصل تابستان
به تازگی ما وارد فصل تابستان شده ایم ، بازی ها و سرگرمی های جالبی را در این بخش به شما آموزش خواهیم داد.

به گزارش تالاب امروزه خیابان‌ها پر شده از وسایل نقلیه و دیگر جایی
برای بازی بچه‌ها جز سالن‌های ورزشی نیست. گرچه برای بعضی خانواده‌ها ثبت
نام در سالن‌ها مقدور نمی‌باشد و باید به دنبال چاره‌ای باشند.

ادامه مطلب
برنامه ریزی برای درس خواندن در تابستان
اگر میزان ساعات مطالعه در تابستان را در برنامه تان مشخص کنید بهتر می
دانید در تابستان چقدر درس خوانده اید. و بهتر می توانید درس ها را پیش
ببرید در ضمن وقت های خالی هم در برنامه تان مشخص می شود که می توانید برای
آنها هم برنامه ریزی کنید.
 معیار چهارم: تعیین اولویت بندی دروس 
برنامه ریزی برای تابستان پایه یازدهم: اولویت بندی در
هر برنامه ای از ملزومات آن برنامه می باشد. اولویت بندی در دروس باعث نظم
دهی د
اسباب کشی سخت ترین پروسه دنیاست .ما فردا ساعت ۶ صبح اسبابمان را روی
شانه های خسته مان می کشیم و به سمت خوابگاه تابستانی حمله می کنیم.خوابگاه
دلگیر پارسال.سخت بود.تابستان پیش اول مرداد نشستم توی حیاط.در حالی که
چند تن وسیله برای بردن به طبقه چهار داشتم.با کمر درد.یکی یکی کشیدمشان
طبقه چهار.روی دوشم.باور کنین نه توی دستم دقیقا روی دوشم.حتی روی سرم.توی
گرمای عرق ریزان مرداد.
این سختی ها برای چه؟تا کی و کجا؟خیلی فکر می کنم که ما برای چه هدفی می ج
فیل اسپنسر سرپرست بخش ایکس باکس مایکروسافت،گفته که امسال بدون سونی E3 معنا ندارد.
ایشان از سونی به عنوان بزرگترین رقیب مایکروسافت یادکرده است هر چند که مایکروسافت یکی از طولانی ترین و بهترین کنفرانس را به نام خود ثبت کرد اما E3 امسال به نوعی کم سر و صدا بود.
ادامه مطلب
تابستان 98 را به سبکی جدید شروع کردیم، ما بودیم و طراوت رنگ ها و خورشیدی که به ما انرژی و توانی نو و تازه می بخشید. تمام آنچه اینجا می بینید گزارشی از فعالیت گروه ما در تابستان 98 و بازخوردهای آن در دبستان کوچکِ شهرستان رامسر است.
امروز برای تمیز کردن کمد کتاب هایم و همچنین اتاقم خیلی خسته شدم.بیشتر خستگی هایم مربوط به تمیز کردن و بیرون اوردن کتاب ها و مجلات و کاغذ و... بود.وقتی که داشتم به کاغذ ها نگاه می کردم و ان ها رو مرتب می کردم دوباره یاد معلم هایم افتادم که چقدر مهربون بودند و همچنین به نمره های عالیم نگاه می کردم و می گفتم چقدر برای این نمره ها تلاش کردم و در اخر هم نتیجه شون رو دیدم.انشا الله که امسال هم معلم ها مهربان باشند.من یک عادتی که دارم دوست دارم تمام کتاب
اگه اتفاقات خیلی درشت و وحشتناک بعضی سال‌ها، مثل سال‌های ۹۵ و ۹۰ رو نادیده بگیرم، سال ۹۸ زیباترین و زیباترین و زیباترین و پراتفاق‌ترین و مهم‌ترین و ترسناک‌ترین و عجیب‌ترین و ناخوش‌ترین سال زندگی من بود! سالی که پر از اولین و پر از ترین‌های دورِ دورِ دور بود. پر از شدنِ ناشدنی‌ترین‌ها. پر از بودنِ نابودنی‌ترین‌ها. نمی‌خوام بشینم و ماه به ماه، فصل به فصل، روز به روز و اتفاق به اتفاق مرور کنم. اما امسال، من بدترین حس‌وحال رو توی روز کنک
 قصه امسال پیاز جای نگرانی دارد
رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان، از افزایش سطح زیر کشت پیاز طرح اول نسبت به سال گذشته در جنوب استان کرمان خبر داد و یادآور شد: امسال سطح زیر کشت پیاز در این منطقه بالا رفته است و در
ادامه مطلب
سلام به کاربرهای خانواده ای برتر
من فارغ تحصیل تجربی ۹۷ هستم، یعنی نظام قدیمم، اما پارسال بخاطر بیماری کلیوی و پیوند کلیه کلا درس نخوندم و حتی کنکور هم شرکت نکردم، اما امسال یعنی ۹۸ کنکور انسانی ثبت نام کردم، ولی به دلایل بچگانه و مسخره مثل شکست عشقی و ... اصلا چیزی نخوندم تا حالا .
من میخوام حتما حسابداری دانشگاه تهران قبول بشم ولی امسال حتی اگه این یک ماه باقی مونده رو کامل هم بخونم بازم قبول نمیشم، از طرفی نمیتونم پشت کنکور بمونم یعنی خا
آشنایی با  ترند های هرفصل، از آن جهت که به ما برای  انتخاب بهتر هنگام خرید کمک میکند،خیلی مهم است . برای بسیاری افراد این موضوع خیلی مهم است که انتخاب هایشان طبق مد روز باشد.
در تابستان ۲۰۱۹، آیتم های جذابی به عنوان ترند معرفی شده اند که بسیاری از آن ها دنباله همان ترندهای فصل بهار هستند.
خشکشویی آنلاین پاکلین در این مقاله چند ترند پرطرفدار  تابستان ۲۰۱۹ را  به شما معرفی می کند که در انواع استایل خیابانی، مهمانی ها و دورهمی ها، مجالس رسمی
بررسى آمارهاى منتشر شده وزارت صمت نشان مى دهد، از سال ٨٩ تا چهار ماهه اول امسال به میزان شش میلیون و ١٢٢هزارتن کاغذ در کشور تولید شده است.
به گزارش اقتصادآنلاین، بالاترین میزان تولید کاغذ در سال ٩٦ بود، در این سال ٩٤١هزارتن کاغذ تولید شده که نسبت به سال قبل از خود، حدود ٦٢درصد رشد داشته است.
همچنین کمترین میزان تولید کاغذ مربوط به سال ٩٤ در این سال تولید کاغذ به میزان ٥٤٤هزارتن است که نسبت به سال قبل خود با افت ٧.٧درصدى همراه بوده است.
به‌رغم
اهالی و صاحبان باغات در آیینه ورزان متنوع ترین میوه ها را در فصل تابستان برداشت می کنند. ابتدا گیلاس و زردآلو بعد آلبالو بعد از آن انواع آلو و سپس سیب گلاب از برداشتهای مردم در این روستاست. آخرین میوه ها در فصل تابستان، انواع هلو، شابلون، شلیل، و گلابی، و دیگر میوه های سردسیری است. تمام میوه ها از بهترین کیفیت برخوردار است و عمدتا صاحبان باغات برای مصرف خودشان از این میوه ها استفاده می کنند. اندکی هم از برخی باغات بزرگ به میدان میوه تره بار آب
هر سال میگفتم  «happy new year». 
اما امسال می‌گویم  «happy new year».
هر سال، نو شدن سال برایم مهم بود و عامل خوشحالی...
اما امسال... امسال میخواهم فقط لبخند بزنم. نه به خاطر نو شدن سال، بلکه به خاطر اینکه زنده ام، نفس میکشم، حس میکنم، عشق می‌ورزم، دوست داشته می شوم، میرقصم و برای خودم خیال پردازی میکنم...
سال نو مبارک! 
هر سال این موقع توی مسجد بودم وقتی توی ایوان خونمون می ایستیم مسجد رو میبینیم ولی امسال اصلا حسش رو ندارم اینقدر منفعل شدم که حتی نذری ها هم نمیرم بیست و چهار سال رفتم از لحظه ای که تونستم بفهمم فرستادنم توی غذاخوری مسجد گفتند تو نوه حاج حسنی نذرم نذر پدربزرگته باید از مهمونای امام حسین پذیرایی کنی منم رفتم با عشق کار کردم نمی دونستم امام حسین کیه ولی میدونستم پدربزرگم آدم بزرگیه به حرمتش باید با جون و دل کار کنم بعد ها بزرگتر شدم شدم و شدم 
آمدم غر بزنم به جانِ تابستان، اما دیدم چه فایده دارد؟ نالیدن من که این روزهای طولانی داغِ بی‌حوصله را خلاصه نمی‌کند. با ارادت به همهٔ میوه‌های رنگینش، چه می‌شد اگر ذره‌ای از دلبرانگی هوای پاییز را هم با خود داشت...؟ ابری، سایهٔ خنکی، نم بارانی؟ آخ پاییز، پاییز برگ‌ریز... کاش کسی مرا همین لحظه، به یک نقطهٔ خنک و خوش آب و هوای کشور می‌رساند؛ شرایط سفر اگر مهیا بود. نیست اما. باید گذاشت این تابستان هم، با همهٔ سنگینی‌ و پر زوری‌اش، از بی‌نفس
حزیران در لغت نامه دهخداحزیران. [ ح َ ] (اِ) نام ماه نهم است از سال رومیان و نام روز اول تابستان هم هست. (برهان قاطع). ماه اول تابستان. (شرفنامه ٔ منیری ) (السامی فی الاسامی ). و آن سی روز است. سرطان. تیر. ابن بطوطة گوید: و اول ابتداء زیادته [ زیادة النیل ] فی حزیران و هو یونیة - انتهی . ماه اول تابستان از سال رومی. ماه نهم است از سال رومیان و آن ماه آخر بهار است. (صحاح الفرس ). ماه نهم از سال سریانی و ششم فرنگی، میان ایار و تموز مطابق اول تابستان است مطابق سر
پرسپولیس در مجموع 18 دوره لیگ برتر، عنوان پرافتخارترین تیم را در اختیار دارد. در شرایطی که نوزدهمین دوره مسابقات طی هفته‌های آتی آغاز خواهد شد، ترین‌های این تیم در تاریخ لیگ برتر مرور شده است. پرسپولیس در ادوار گذشته لیگ برتر، دوران پرفراز و نشیبی را سپری کرد. این تیم نخستین تیمی بود که تعداد قهرمانی‌اش از یک بیشتر شد ولی در برخی از دوره‌ها خطر سقوط به دسته پایین‌تر را نیز احساس کرد ولی سرخپوشان در 3 فصل گذشته رویایی ظاهر شدند و با 3 قهرمان
شما که در آزمون‌های تابستان شرکت می‌کنید قطعا هدفتان متفاوت است و از همین ابتدا به فکر پیشرفت کردن هستید. درواقع ممکن است شما هدف قبولی در مدرسه‌ی تیزهوشان و یا ورود به مدرسه‌ی نمونه دولتی را داشته‌باشید. اگر طبق برنامه‌ی راهبردی‌ی کانون درس بخوانید و از همین ابتدا کتاب‌های تست را به‌خوبی بشناسید و به دقت حل کنید، به نتیجه‌ی دلخواهتان می‌رسید.
بهتر است در تابستان استفاده از کتاب تابستان فراموش نشود. طبق برنامه‌ی راهبردی پیش‌خوانی
برنامه نیم فصل دوم لیگ برتر ایران
- کمیته مسابقات برنامه نیم فصل دوم هجدهمین دوره لیگ برتر باشگاه های کشور در فصل ۹۸-۹۷ را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه نیم فصل دوم مسابقات هجدهمین دوره لیگ برتر به شرح زیر است:
ادامه مطلب
24 کاروان از کرمان به حج تمتع اعزام می شود
 مدیرکل حج و زیارت استان کرمان گفت : 24 کاروان حدود سه هزار و 500 زائر حج تمتع امسال از این استان به سرزمین وحی اعزام می شود.
24 کاروان از کرمان به حج تمتع اعزام می شود
 محمود عرب نژاد با بیان اینکه زائران سرزمین وحی استان کرمان امسال مدینه قبل هستند افزود: طول مدت اقامت زائران 27 تا 41 روز و میانگین 35 روز است.
وی تاکید کرد: پروازهای کرمان به حج تمتع امسال از 17 تیرماه در کشور آغاز می شود و تا 12 مرداد ادامه دارد.
امسال، سال خوبی بود. جدا از تمام بلاهای طبیعی و لحظه های دارچینی بسیار که امید درونم به اندازه یک تار مو شده اما قطع نشده بود. امسال سال خوبی بود. جدا از تمام گریه های شبانه و بی خوابی ها و تمرین های لعنتیِ خسته کننده. امسال سال خوبی بود. جدا از دوستانی که از دست دادم و امیدی که برای آشنا شدن با آدم های فوق العاده داشتم و حالا تنها یک هفته از سال باقی مانده و شلعه ی امیدم آرام آرام دارد از بین می رود. امسال سال خوبی بود. جدا از تمام سختی هایش.
امسال
سوالات دکتری پرستاری (سال 86 تا امسال )با پاسخ

300 سوال مبانی مراقبتهای پرستاری با پاسخ تستی و تشریحی
300 سوال روش تحقیق پرستاری  با پاسخ

350 سوال آمار زیستی (پرستاری ) با جواب

250 سوال  استعداد تحصیلی پرستاری با جواب

نمونه سوالات دکتری پرستاری (سال ۸۶ تا امسال )با پاسخ +سوالات جهت آمادگی (جهت دانلود کلیک کنید)
روزهای زیادی توی امسال داشتم که اتفاقات خوبی توشون افتاده؛ اتفاقاتی که براشون ماه‌ها نقشه کشیده‌م و برنامه‌ریزی کردم، ولی موقع محقق شدن‌شون آدم یک لحظه خوشحاله و بعد می‌ره سراغ نقشه‌ی بعدی. 
وقتی داشتم به بهترین روزهای امسال فکرمی‌کردم، اولین چیزی که بدون زحمت یادم اومد، روز نامزدی برادرم بود. هیچ دلیل دراماتیکی پشت قضیه نیست. فقط این‌که اون روز من و ف. از فرط خندیدن به برادرم کم مونده بود کف زمین دراز بشیم. 

سلام علیکم
به اولین روز از فصل تابستون امسال خوش اومدید...
از امروز رسماً تابستون شروع میشه(لبخند)
اون موقع ها که مدرسه می رفتیم، به محض اینکه تابستون شروع می شد کیف دنیا را می کردیم...حالا انگار قراره چه اتفاقی بیفته(لبخند)
و البته تلویزیون هم این اشتیاق را تشدید می کرد...
ببنید لطفا
ادامه مطلب
مشتری برتر

در طول حدود سه دهه تولید وایت برد ثابت نمودیم که همواره برترین کیفیت را ارایه نموده ایم.

رضایت کاربران ما در این مدت عامل اصلی در بالا بردن کیفیت بوده است.از همه شما متشکریم.
مشتریان ما یقینا برتر از دیگران هستند......

برای مشتریان خوبمان امکانات ویژه ای داریم:

وایت برد سرامیکی و مغناطیسی با عرض 100 و120 در طول نامحدود یک تکه....
09121144229
تعداد مضاعف متعددی از ایرانیان تمامی ساله هجرت به فرانسه را گزینش می نمایند . فرانسه لبریز طرفدارترین مقصد توریسم عالم می باشد . بر طبق آمار اداره جهانی توریسم ( UNWTO ) در سال ۲۰۱۱ , ۵/۷۹ میلیون توریسم بین‌المللی از فرانسه مشاهده کرده‌اند که از این نظر سکو نخستین را کسب نموده است . 
فرانسه با مساحت ۶۷۴۸۴۳ کیلومتر مربع , بزرگ‌ترین سرزمین اروپای غربی هست و با بلژیک , لوکزامبورگ , آلمان , سوئیس , ایتالیا و اسپانیا نیز مرز است . دریای کاسپین در جنوب ف
تعداد مضاعف متعددی از ایرانیان تمامی ساله هجرت به فرانسه را گزینش می نمایند . فرانسه لبریز طرفدارترین مقصد توریسم عالم می باشد . بر طبق آمار اداره جهانی توریسم ( UNWTO ) در سال ۲۰۱۱ , ۵/۷۹ میلیون توریسم بین‌المللی از فرانسه مشاهده کرده‌اند که از این نظر سکو نخستین را کسب نموده است . 

فرانسه با مساحت ۶۷۴۸۴۳ کیلومتر مربع , بزرگ‌ترین سرزمین اروپای غربی هست و با بلژیک , لوکزامبورگ , آلمان , سوئیس , ایتالیا و اسپانیا نیز مرز است . دریای کاسپین در جنوب
توییتر اوایل امسال اعلام کرد که به زودی می‌خواهد امکانی در اختیار کاربران بگذارد که قادر به مخفی کردن پاسخ‌های زیر توییت‌هایشان باشند. این ابزار مدیریتی با هدف کاستن از تعداد پاسخ‌های ناخواسته یا نامربوط از زیر توییت‌ها ارائه خواهد شد تا مکمل قابلیت‌هایی همچون بلاک، میوت (بی‌صدا کردن) و گزینه گزارش دادن توییت‌ها در
ادامه مطلب
با سعید و دوستانش همراه شوید هادی
نفس‌نفس میزد و بریده‌بریده میگفت: پ...پ...پیدا کردم! گرمای ظهر تابستان،
با آتش شور و شوق درونی او همراه شده بود؛ اما بالاخره لیوان آبی که پوریا
برایش آورد، کمی آرامش کرد! سعید گفت: حالا درست‌وحسابی حرف بزن تا بفهمم چی میگی!
ادامه مطلب
27
درصد افزایش اجاره بها، نتیجه چک و چانه صاحبخانه و مستاجر در تابستان امسال بوده است.
در واکنش به افزایش اجاره خانه بسیاری از مستاجران در حالی ترجیح به نقل مکان به جای دیگری داشته‌اند که در قراردادهای جدید نیز با افزایش ۲۳ درصدی روبه‌رو شده‌اند.
به گزارش مجله دلتا افزایش اجاره بها در تابستان امسال در سراسر کشور متفاوت بوده است. بنا بر گزارش مرکز آمار استان آذربایجان غربی با افزایش 11 درصدی مبلغ اجاره، صاحبخانه‌های منصف‌تری را نسبت به دیگ
اگر تا به حال هشتگ را در اینستاگرام جستجو کرده اید ، 
قبلاً در برنامه اینستاگرام تلفن همراه وجود داشت که شما فقط 9 پست برتر برای هر هشتگ را مشاهده می کنید ، اما به لطف یک به روزرسانی اخیر اکنون می توانید هنگام جستجوی هشتگ ، بین پست های "برتر" و "اخیر" جابجا شوید (توجه:
بدست آوردن در پست های برتر برای یک هشتگ راهی عالی برای کشف توسط کاربران جدید است. مانند نمایش در صفحه کاوش ، می تواند به یک اثر شبکه عظیم منجر شود که اساساً باعث می شود پست شما در ای
ابوالفضل کیانی بختیاری در جریان بیست و دومین معرفی همایش شرکت‌های برتر ایران گفت: ۹۴.۶ درصد صادرات ایران و ۳۷ درصد تولید ناخالص داخلی مربوط به ۱۰۰ شرکت برتر است که براساس ۳۳ شاخص از جمله میزان فروش انتخاب شده اند .
وی ادامه داد: در این میان شرکت های بورسی هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس، دو پالایشگاه اصفهان و بندرعباس، بانک ملت و فولاد مبارکه اصفهان به ترتیب پنج شرکت برتر ایران هستند . همچنین چهار شرکت از صنعت فرآورده‌های نفتی ، دو بانک‌ و چهار ش
کارت ورود به جلسه هم منتشر شد.
بگم نگران نیستم  دروغه،بگم استرس ندارم دروغه،ولی برعکس پارسال انگار یکم پخته تر شدم ،یا شاید بهتر بگم واقع نگر ...
خیلی خستم، امسال من نه تنها سه آزمون ،بهتر بگم بیش از ده آزمون زندگی ازم گرفت.
خیلی خستم  ، ولی  ادامه میدم ،دلم قرصه به خدا که میدونم هوامو داره .
نمیدونم روز جمعه ،۱۲۰ سوال طلایی  منو ردیف چندم میزاره بین رقبا ،نمیدونم من بین هشتادو شش هزار وخورده ای داوطلب جز  چهار درصد قبولی هستم یا ...
فقط اینو می
✍داوداحمدپوربسم الله الرحمن الرحیممردی چهار پسر داشت. آنها را به ترتیب به سراغ درخت گلابی ای فرستاد که در فاصله ای دور از خانه شان روییده بود:
پسر اول در زمستان، دومی در بهار، سومی در تابستان و پسر چهارم در پاییز به کنار درخت رفتند.
ادامه مطلب
اخبار پزشکی و سلامت این هفته ازجمله اختصاص دارد به افزایش خطر مسمومیت‌‏های غذایی در تابستان، اهمیت میزان فشار خون در پیش‌‏بینی سکته، علل ماندگار بودن چربی‏‌های شکمی و هشدار در مورد عدم استفاده مجدد از بطری‏‌های پلاستیکی.
ادامه مطلب
امسال مسئله‌ی «تولید» مطرح است. مسئله‌ی تولید به نظر من مسئله‌ی محوری امسال است؛ لذا من شعار را امسال
این قرار دادم: «رونق تولید». باید همه تلاش کنند تولید در کشور رونق پیدا
کند. از اوّل سال تا آخر سال ان‌شاءاللّه این معنا به صورت چشمگیری در کشور
محسوس باشد. اگر این [طور] شد، امیدواریم که ان‌شاءاللّه حلّ مشکل اقتصادی
راه بیفتد.
تصویر اول مربوط است به روستایی در اطراف قم، همین شهر گرم و کویری که حالا به برکت بارش های خیره کننده بهاری، آب در رودخانه های آن جریان دارد. دوستانی که این روزها به قم و حرم بانو مشرف شوند می بیینند که مردم در رودخانه ای که در جاده ساحلی و پیرامون حرم گذر می کند بساط پهن کرده و بچه هایشان در حال آب بازی هستند. 
تصویر دوم هم مربوط است به مشهد.
تماشای چنین مناظری در تابستان سال های پیش غیر ممکن بود. لطف خداست که امسال تابستان می توان گرما را با خنک
باور نمی‌کنم که اینقدر سریع دو ماه از سال تحصیلی جدید گذشته! هنوز خاطره‌های تابستان در ذهن من بسیار قوی و نزدیک‌اند. هنوز هیجانات و استرس‌های ورود به سال تحصیلی جدید که در واپسین روزهای شهریور داشتم، در خاطرم هست.
اکنون بیست و سوم آبانیم و فقط یک هفته تا پایان ماه دوم سال تحصیلی جدید مانده. امسال من محصّل پایه یازدهم‌ام و کنکور آرام‌آرام در حال نزدیک‌شدن به من است! به‌همین‌دلیل امسال در آزمون‌های کانون نیز شرکت می‌کنم تا زمانی که کنک
10 فیلم برتر کمدی ایران که حداقل باید یکبار ببینید
در این مطلب نگاه مختصری خواهیم داشت به ۱۰ مورد از بهترین فیلم های کمدی ایران در چهار دهه اخیر که ضمن بیان یک معضل اجتماعی مهم، خنده را بر لب مخاطب می آورند.
به خنده وا داشتن انسان پر مشغله امروزی امری مهم و در عین حال بسیار دشوار است و مسلما فیلم سازانی که در ژانر کمدی فعالیت می کنند، به خوبی بر اهمیت این موضوع واقف هستند.
ادامه مطلب
لذت بردن ایرانیان از دریای خزر همزمان با فرارسیدن فصل تابستان و گرم شدن هوا خبرگزاری فرانسه عکس هایی از ساحل دریای خزر منتشر کرده است.
به گزارش چفچفک، عکس هایی که خبرگزاری فرانسه منتشر کرده مربوط به ساحل ایزدشهر یکی از شهرهای استان مازندران است. در این عکس ها زنان و مردان در ساحل دریای خزر دیده می شوند.
بسیاری از رسانه های خارجی نیز تصاویر خبرگزاری فرانسه را با عنوان لذت بردن ایرانیان از دریای خزر منتشر کرده اند.
نامه های من به تو
برتر از منند...برتر از تو
زیرا نور
برتر است از چراغ
شعر
برتر از دفتر
بویه
برتر از لبها
نامه های من به تو
پر اهمیت تر از تو
از من
آنها تنها گواهانی هستند
که دیگران در آن
زیبایی تو را
و دیوانگی مرا
خواهند یافت
شعر از نزار قبانی
نامه های من به تو
برتر از منند...برتر از تو
زیرا نور
برتر است از چراغ
شعر
برتر از دفتر
بوسه
برتر از لبها
نامه های من به تو
پر اهمیت تر از تو
از من
آنها تنها گواهانی هستند
که دیگران در آن
زیبایی تو را
و دیوانگی مرا
خواهند یافت
شعر از نزار قبانی
 آشنایی با  ترند های هرفصل، از آن جهت که به ما برای  انتخاب بهتر هنگام خرید کمک میکند،خیلی مهم است . برای بسیاری افراد این موضوع خیلی مهم است که انتخاب هایشان طبق مد روز باشد.
در تابستان ۲۰۱۹، آیتم های جذابی به عنوان ترند معرفی شده اند که بسیاری از آن ها دنباله همان ترندهای فصل بهار هستند.
خشکشویی آنلاین پاکلین در این مقاله چند ترند پرطرفدار  تابستان ۲۰۱۹ را  به شما معرفی می کند که در انواع استایل خیابانی، مهمانی ها و دورهمی ها، مجالس رسم

چه کردید؟

پ.ن: سوال سنگین. پست سنگین :))
+توی این تابستان من به هر کس رسیدم گفتم سعی کن فقط یک کار را به سرانجام برسان. نمیدانم چقدر گوش کردنشان به عمل انجامید. ولی به قول استادمان ماهی را هر وقت از آب بگیری می میرد. بگیرید این ماهی تابستان را قبل از تمام شدن آب دریا

خودم: کلاس طراحیم به جاهای خوبی رسیده. با استعداد کی بودم من؟ :)

جدول لیگ برتر
لیگ برتر خلیج فارس یا لیگ برتر فوتبال ایران، مسابقات لیگ حرفه‌ای و بالاترین سطح مسابقات باشگاهی لیگ فوتبال. ایران است که بعد از لیگ آزادگان آغاز به کارکرد. در حال حاضر این مسابقات به صورت ۱۶ تیمی برگزار می‌شود.اولین دورهٔ این لیگ در تاریخ ۱۱ آبان ۱۳۸۰ با حضور ۱۴ تیم به‌طور رسمی آغاز شد.
در این لیگ طی ۱۷ دوره برگزاری، تیم‌های سپاهان (پنج بار، آخرین بار ۱۳۹۴)، پرسپولیس. (چهار بار، آخرین بار ۱۳۹۷)، استقلال (سه بار، آخرین بار ۱۳۹۲)
بسمه رب الشهدا

◼️◼️◼️
#سین_هشتم_سال_جدید_سپهبد_سلیمانی_است...
◼️◼️◼️
امسال با دیگر سال ها فرق دارد! امسال عزیز دیگرمان، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را از دست دادیم . . .
هشت سین دلت را آنگونه بچینکه نه یک سال ، بلکه عمری رازیبا به پایان برسانی...#سلامتی را بگذار در بالاترین نقطه دلتکه هیچ چیز برتر از آن نیست#سعادت را از خدا بخواهکه او با لطف و کرمش به تو خواهد بخشید همانطور که به حاج قاسم بخشید#سربلندی را در دلت جای ده که بزرگت خواهد کرد !#
♨️برنامه مطالعاتی تابستان 98
 انتشارات مشاوران آموزش برای تابستان امسال داوطلبان کنکور 99 یک برنامه مطالعاتی برای درس های عمومی طراحی کرده‌ است که با کمک آن می‌توانید 6 کتاب را با روزانه 3 ساعت مطالعه بخوانید و تمام کنید و حتی در طول تابستان چندین بار آن را مرور کنید.
دانلود برنامه مطالعاتی کنکور 99
دانلود مجموعه کتاب های هدفدار کنکور پایه مشاوران آموزش با تخفیف
قابل توجه دانشجویان متقاضی ترم
تابستان
بازه زمانی درخواست ترم تابستان :
 1398/03/26 لغایت 1398/04/2

بازه زمانی تحویل فرم ترم تابستان(آموزش کل-
واحد خدمات آموزشی) :
(×××مراجعه به واحد خدمات آموزشی پس از تایید
گروه مربوطه×××)
 1397/03/28 لغایت
5 دوره برتر بازاریابی دیجیتال برای موفقیت دیجیتالی امسالبا این دوره های آموزشی محبوب بازاریابی دیجیتال ، آموزش دیجیتال مارکتینگ شغل بازاریابی خود را تقویت کنید.محتوای حمایت شده: Careerplay در تاریخ 20 مارس 2019 در ساعت 9:10 صبحبیشتر 
ادامه مطلب
شرمنده
هروقت وقت کردین واسه من زنده که ایشالا تا فرداشب بره اون دنیا فاتحه ای قرائت بفرمایید
اخه آدم خونه فک و فامیلای باباش باشه فرداشب بعد به تگ تکشون بگه چه غلطی کرده؟
من از استرس سکته کنم گناهام بخشوده میشه؟
ببینید من مردم شما بدونید وصیت نامم تو ی قسمت خالی اندازه یه کشو قسمت اون ور تختم ک سمت دیواره ، چندتا شمع سوخته و اینام هست ک قرار بود حاجت بگیرم برم امسال رو سفره خودم شمع بزارم...
وای اگه بشه چی میشه؟!
به این فکر میکنم قراره آیندم و ت
باور نمی‌کنم که اینقدر سریع دو ماه از سال تحصیلی جدید گذشته! هنوز خاطره‌های تابستان در ذهن من بسیار قوی و نزدیک‌اند. هنوز هیجانات و استرس‌های ورود به سال تحصیلی جدید که در واپسین روزهای شهریور داشتم، در خاطرم هست.
اکنون بیست و سوم آبانیم و فقط یک هفته تا پایان ماه دوم سال تحصیلی جدید مانده. امسال من محصّل پایه یازدهم‌ام و کنکور آرام‌آرام در حال نزدیک‌شدن به من است! به‌همین‌دلیل امسال در آزمون‌های قلم‌چی نیز شرکت می‌کنم تا زمانی که کن
 منطق مورچه ای دارای 4 قسمت است:
  اولین بخش آن این است : « یک مورچه هرگز تسلیم  نمیشود. »
اگر آنها به سمتی پیش بروند و شما سعی کنید متوقف شان کنید به دنبال راه دیگری میگردند. 
بالا میروند ، پایین میروند ، دور میزنند.
 آنها به جستجوی خود برای یافتن راه دیگر ادامه می دهند.
 بخش دوم این است : « مورچه ها کل تابستان را  زمستانی می اندیشند. »
این نگرش مهمی است. نمیتوان اینقدر ساده لوح بود که گمان کرد تابستان برای همیشه ماندگار است.
 پس مورچه ها وسط تابس
دو سالی هست که برای سفر به مشهد از قطار استفاده میکنیم‌. قبل از ان با وسیله ی شخصی میرفتیم و به خاطر بعد مسافت خسته و کوفته میرسیدیم و یه نصف روز میخوابیدیم فقط. قطار تجربه ی خوبی بود که خدا رو شکر بچه ها هم راضی تر بودند. امسال موقع برگشت از مشهد برای اولین بار سوار قطار پنج ستاره فدک شدیم. کلی بهمان خوش گذشت. از پذیرایی چای و نسکافه و ناهار و عصرانه و شام گرفته تا آرامش حاکم بر کوپه ها و مهمتر از همه فیلمهایی که ۱۲ ساعت وقت داشتیم ببینیم. از خوب
جاهای دیدنی رامسر که یکی از مناطق گردشگری سرسبز شمال ایران است با طبیعتی بکر و مناظری زیبا اجین شده است. شهر رامسر غربی‌ترین شهر استان مازندران است و در شمال ایران قرار دارد. رامسر که پیش از این سخت سر نام داشت، از سمت شرق با تنکابن، از غرب با چابکسر، از جنوب با رشته کوه‌های البرز و از سمت شمال با دریای خزر همجوار است. رامسر در تابستان آب و هوایی گرم و مرطوب و در زمستان سرد دارد. مجاورت با جنگل و دریا به این شهر زیبایی خاصی بخشیده ‌است.این شه
بهترین روش عایق کاری ساختمان
عایق کاری ساختمان
عایق کاری نقش بسیار مهمی در گرم نگه داشتن ساختمان در فصل زمستان و خنک نگه داشتن آن در فصل تابستان دارد . به کمک عایق کاری می توان یک خانه را در زمستان ۵ درجه گرمتر و در تابستان ۱۰ درجه خنک تر نگه داشت .

عایق کاری نقش بسیار مهمی در گرم نگه داشتن ساختمان در فصل زمستان و خنک نگه داشتن آن در فصل تابستان دارد . به کمک عایق کاری می توان یک خانه را در زمستان ۵ درجه گرمتر و در تابستان ۱۰ درجه خنک تر نگه داش
لیگ برتر پرتغال
شاید با ورود بازیکنان ایرانی مانند مهدی طارمی به تیم ریو آوره و یا عابدزاده و مهرداد محمدی به لیگ برتر پرتغال، با این لیگ کمی بیشتر آشنا شده باشیم اما باید در نظر داشته باشید که لیگ برتر پرتغال از لیگ های مشهور اروپا است و در بین ده لیگ برتر اروپا قرار دارد.
سازمان لیگ فوتبال پرتغال زیر نظر یوفا به فعالیت خود ادامه می دهد و قوانین و مقررات این لیگ تحت استاندارد های یوفا قرار دارد و به همین دلیل بازی های لیگ برتر پرتغال هموار
هیچ وقت عاشق تابستان نبوده‌ام، نه تنها عاشق که هیچ‌گاه دوست‌دارش هم نبوده‌ام، تابستان برای من یعنی ظهرهای گرم و سوزان مرداد و شهریور، عصرهای حبس شده در خانه از ترس شرجی نفس‌گیر، سیلی‌های بی‌رحمانه‌ی تَش‌باد بر گونه‌های سرخ تیر، خلوت زود هنگام رخنه کرده‌‌ی اوایل ظهر در دل شهر، تنهایی هراس انگیز و تشنگی عابر خسته در کوچه‌ پس‌کوچه‌های سوزان، فریاد‌های گم‌شده در صدای کولر، شرشر عرق کارگر خسته‌ی نشسته در سایه‌ و هجوم وحشیانه‌ی با
عایق کاری ساختمان
عایق کاری نقش بسیار مهمی در گرم نگه داشتن ساختمان در فصل زمستان و خنک نگه داشتن آن در فصل تابستان دارد . به کمک عایق کاری می توان یک خانه را در زمستان ۵ درجه گرمتر و در تابستان ۱۰ درجه خنک تر نگه داشت .

عایق کاری نقش بسیار مهمی در گرم نگه داشتن ساختمان در فصل زمستان و خنک نگه داشتن آن در فصل تابستان دارد . به کمک عایق کاری می توان یک خانه را در زمستان ۵ درجه گرمتر و در تابستان ۱۰ درجه خنک تر نگه داش
عایق کاری ساختمان

♨️برنامه مطالعاتی تابستان 98
 انتشارات مشاوران آموزش برای تابستان امسال داوطلبان کنکور 99 یک برنامه مطالعاتی برای درس های عمومی طراحی کرده‌ است که با کمک آن می‌توانید 6 کتاب را با روزانه 3 ساعت مطالعه بخوانید و تمام کنید و حتی در طول تابستان چندین بار آن را مرور کنید.
دانلود برنامه مطالعاتی کنکور 99
دانلود مجموعه کتاب های هدفدار کنکور پایه یازدهم  و پایه دهم مشاوران آموزش با تخفیف
بالاخره لوگو درست شد‌. اگر نظر و یا پیشنهادی دارید با من(مدیریت‌گیم‌پلی‌برتر) در میان بگذارید‌. ممنون از همراهان گرامی‌. البته هنوز هدر سایت کمی مشکل دارد چه در ویو موبایل و چه در کامپیوتر اگر برنامه‌نویسی تحت وب می‌دانید لطفا کمک کنید‌.
بالاخره لوگو درست شد اگر نظر و یا پیشنهادی دارید با من(مدیریت‌گیم‌پلی‌برتر) در میان بگذارید‌. ممنون از همراهان گرامی‌. البته هنوز هدر سایت کمی مشکل داره چه در ویو موبایل و چه در کامپیوتر اگر برنامه‌نویسی تحت وب می‌دانید لطفا کمک کنید‌.
سلام به همگی...همونطوری که قبلا هم گفتم امسال قرار بود بازی‌های برتر روی فروشگاه هیولا برای تجربه علاقمندا قرار بگیرن تا بتونیم بهشون رای بدیم. الان هم بازی امسال من یا همون نسخه ریمیک شده نقطه خور با اسم Pac Man 2077 در کنار بازی‌های دیگه وارد این مرحله شده و میشه بهش رای داد. خواستین بازی رو تجربه کنین میتونین از طریق لینک پایین وارد صفحه بازی تو هیولا بشین و با بازی کردنش و نظر گذاشتن از اون حمایت کنین. خیلی خوشحال میشم نظرتون رو در مورد بازی بد
هرسال این موقع ها بیان وبلاگ برتر اعلام میکرد
هرسال لاقل یه تبریک به کاربرا میگفتن
هرسال اینموقع 5 توم عیدی میداد :) کم بود ولی خوب بود خخخ
چی شد امسال خبری نیست از تیم مدیریت بیان؟
نکنه بیانم ...
بروزرسانی:
ممنون از دوست عزیزمون احسان شریعتی که در این باره نوشت دستش درد نکنه :) که تو لینک زیر قابل مشاهده است
کلیک کنید
یک.
امسال برادرم سال ُ پیش خانواده‌ی همسرش تحویل می‌کنه، لذا نه تنها از جمع پونزده نفره خبری نیست، بلکه تلفات هم داریم.

دو.
از لحاظ بومی‌سازی موسیقی: 
"Amoo Nowruz" tell me if you're really thereDon't make me fall in love againIf he won't be here next year"Amoo Nowruz" tell me if he really cares'Cause I can give it all away if he won't be here next year

سه.
برای این‌که اختلاف پیش نیاد، خطاب به همسر آینده:
And know we'll never see your family more than mine

چهار.
 هرچه‌قدر غرق مزایای منزوی بودن باشیم، به خاطر همین شب عید هم که شده، باید آدما رو بر
اولین کتابی که امسال خوندم یا بهتره بگم امسال تمومش کردم "کجا ممکن است پیدایش کنم"بود،عکس رو زمانی گرفتم که خیلی سردم بود و اون گل رو جوجه رنگی بهم داد،شاید بعدا بیشتر راجبش حرف زدم اما الان نه.کتاب مجموعه داستان بود(پنج داستان)و من سه تا از داستان هارو پارسال خونده بود و دیروز هم یکی و امروز هم یکی دیگه،و کتاب همین حالا تموم شد.قلم موراکامی برام آشنا و در عین حال ناشناخته و عجیب غریبه،همونطور که داری میخونی کلی به فکر فرو میری و عمیقا توی داس
جهت اطلاع دانشجویان در مورد ترم تابستان دانشگاه پیام نور موارد زیر به اطلاع می رسد:
1- ترم تابستان دانشگاه کاملاً اختیاری است. یعنی دانشجو الزامی برای ترم تابستانی ندارد.
2- حداکثر تعداد واحد قابل اخذ در ترم تابستان، 8 واحد است.
3- شهریه ثابت و متغیر ترم تابستان نیم بهاست.
4- دروس ارائه شده
در ترم تابستان فقط شامل دروس جبرانی و دروس دانشپذیری می باشد (البته
دروس جبرانی در همه مراکز و دروس دانشپذیری در برخی مراکز ارائه می شود).
5- دروس ارائه شده در
هممون دور همیم مثل بچگیامون ومن هر لحظه بیشتر بوی غربت رو حس میکنم بوی پاییز و بوی رفتن چهار سال پیش با دل خودم رفتم و امسال با اجبار زمانه میرم و خدا میدونه چقدر تردید دارم درباره ی همه چیز مغزم خسته اس فقط هر روز امیدوارم که فردا روز بهتری باشد و یادگرفتم سکوت کنم و صبور باشم و روی پاهای خودم بایستم .

تولد پانزده سال و چهارماهگی ام :)
به همین زودی، چهار ماه گذشت. من دختر بهارم و بهار را خیلی دوست دارم. با این حال گاهی تصمیم میگیرم عاشق پاییز باشم. که فصل تکاپو و تغییر است. معلوم است که بهار هم هست. اما هرسال بهار به نحو ناجوری به درس خواندن و آمادگی برای امتحانات آخر سال می گذرد. آنقدر که متوجه رفت و آمدش نمی شوم. نه اینکه نشوم. لذت کافی را ازش نمی برم.
نامه ای که پاییز پارسال خود چهارده سال و چندماهه ام به خود پانزده سال و چندماهه ام نوشته بود، پ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها